| TheRares99 a întrebat:

Sall Tpu.Nu de mult am facut povestirea pe momentele subiectului la D-L Goe.Imi spuneti va rog ce sa scriu la final adica imi dati voi ceva frumos, ce vrea sa zica autorul prin aceasta opera?

Răspuns Câştigător
| lov318 a răspuns:

Merge sa scrii asa: "Prin aceasta opera autorul evdentiaza proasta crestere a unor copii, datorita rasfatului facut de membrii familiei. D-L Goe reprezinta tipologia copilului obraznic si rasfatat, care primeste totul "de-a gata", doar printr-o simpla cerere pe un ton nu tocmai potrivit." Eu spun ca e destul de ok. Acum depinde si ce clasa esti.happy