| Sytu_1275 a întrebat:

nu situ daca ati aflata de jocul sid meier pirtaes dar daca totusi este cine va pls ajuatima sal instalez cami spune ca:
This program cannot updtae the installed version of Sid Meier's Pirates! because of the following reason :
The destination directory doesn't contain any files to update
pls care ma ajuta dau funda+vot

2 răspunsuri:
| Sytu_1275 explică:

Stiu si eu sal traduc dar vreau sa-mi spuneti unde sa-l pun sau un site de unde sa-l iau complet mersi de raspuns oricum

| Jigsawbmx212 a răspuns:

Pai iti spune si motivul straight face The destination directory doesn't contain any files to update in traducere: in locul unde vrei sa instalezi tu jocul nu este niciun fisier pe care sa il upgradeze, mai mult ca sigur tu ai luat un patch sau doar un update la joc.Si asa are o grafica de toata jena so...nu merita efortul de a descarca asa ceva straight face