| Adiiiiiiiiii a întrebat:

FUNDA De ce nu-mi merge SAMP am incercat toate versiunile mi-am reinstalat San Andreas am sters din My Document din fisierul Gta San Andreas dar tot nu merge cand intru apare ceva alb si dupa imi intra in gta san andreas simplu nu SAMP ce sa faccc? Am incercat si cu third-party patch si imi zice:"This program cannot patch the installed version of San Andreas beacause of the following reason: E:\GTA SAN ANDREAS\gta_sa.exe:unknow version" FUNDA (si nu reinstalez windowsu laughing )

Răspuns Câştigător
| euandrei11 a răspuns:

Si eu am mai intalnit problema asta... ceea ce trebuie sa faci e sa descarci gta-ul de pe alt site!