| marcuvlad a întrebat:

Sall TPU, pe 21 o sa am balul bobocilor la scoala si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac imi dati si mie niste idei...

1 răspuns:
| DadyDana a răspuns:

Daca esti boboc ar trebui sa fii îmbracat cat mai elegant, pentru ca juriul s-ar putea sa i-a în consideratie asta: un costum( pantaloni negri, camasa, cravata; doar daca vrei si sacou)
Daca esti organizator te poti îmbraca cu orice, nu are importanta atata timp cat tu te simti bine, dar ca si mai sus trebuie sa fii elegant...
Sper ca te-am ajutat happy