| Danut3s20 a întrebat:

Pe server de metin2 ori nu stiu eu ce trebuie sa fac ori nu merge...
Deci cum bag rate de experienta si din astea sa apara sus in stanga patratelele alea cu experienta si drop? pana acum am reusit sa pun una de drop dar nu stiu cum am facut daca stiti dau funda! am nev neaparat sa stiu cum se face daca nu o sa trebuiasca sa il tin gm mode... id newbadboysby

1 răspuns:
| DaNIEL_9246 a răspuns:

Uite am lv 79 la metin dar din cat timp joc nu prea ccred ca se baga rate de exp