| SoNevable a întrebat:

saptamana viitoare este ziua verisoarei mele, Ea are multi pistrui si vrea neaparat sa scape de ei! imi puteti spune daca sunt creme pentru disparitia pistruilor si de unde se cumpara sau ce tratamente ar putea sa urmeze pentru a scapa de ei. Ar fi un cadou super pentru ea. Va multumesc!
Funda mare cat casa pentru cel care imi da un raspuns bunlaughing

Răspuns Câştigător
| Coconut a răspuns:

De ce nu ii sumperi un fond de ten?:)Daca nu, uite aici mai multe informatii http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html :). daca nu sunt cele care iti trebuie, da si tu o cautare pe google:>:)