| BillK1 a întrebat:

Vreau cat mai multe raspunsuri va rog : dati`mi idei cum as` putea sa ma imbrac la ziua de nastere a unei colege...cum as` putea sa-mi fac parul si unghiile?
As` putea sa merg si in blugi?
Dau fundita! pentru` cele mai frumoase "combinati" de haine si culori de unghi!`...si vreau sa stiti ca nu port tocuri

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Da ai putea sa mergi si in blugi happy dar in susu sa-ti iei o bluzitza frumoasa nu cred ca trebuie sa fii foarte eleganta ca la ziua ei ea trebuie sa iasa in evidentza dar trebuie sa artazi si tuh frumos si nu stiu inbracate frumos si simplu si faza cu parul e imposibil sa nu sti cum iti sa tie cel mai bine ca doar fetele sunt obs de asta big grin