| FanMovie a întrebat:

si fani Tara Duncan! Cine știe când apar volumele 7 și 8 în româmă? Sunt o foarte mare fană a cărții "Tara Duncan"! Iar episoadele Tara Duncan, au apărut și în engleză? Dacă da, dați-mi și mie site-ul sau site-urile, pentru. că vreau să le văd big grin.

Fundoi laughing

Mulțumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Nu detin raspunsurile intrebarilor tale, dar uite un site care te-ar putea ajuta:
http://taraduncanromania.smfforfree.com/....../index.php
Este dedicat tuturor fanilor Tara duncan si contine informatii, pareri si impresii despre aceasta serie de carti :)

1 răspuns:
| Amy_3937 a răspuns:

Cartea a 7-a va aparea acum in toamna prin octombrie-noienbrie. cealalta, al 8 -lea volum va aparea peste un an, tot in toamna despre seria td tradusa in engleza am cautar si eu si nu am gasit nimic...