| Sline a întrebat:

Sall...tpu spuneti-mi si mie niste meciuri cu cota mai mare de 28. dau funda sau un site

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cota mai mare de 28? La ce-ti trebuie?
http://www.casapariurilor.ro/ na da in stanga acolo la Rubrica zile click pe arata toate, si ai meciurile alea cu real madrid si barcelona au cota de 29, da pentru ce ca oricum n-o sa iasa niciodata?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de cotele folosite la pariuri sportive ma vad nevoit sa-ti raspund cu parere de rau ca asemenea cote apar extrem de rar deci nici nu poate fi vorba sa gasesti mai multe meciuri care sa corespunda cererii tale.Pe de alta parte doar printr-o minune ar iesi castigator un astfel de bilet.