| 21312gg a întrebat:

spuneti-mi si mie un cabal asemanator cu ascabal.ma refer sa fie usor de facut levele.sa fac skills fara sa fac class rank si sa se castige usor banii.dau funda primuluihappy

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Cel mai bun e cabal baguio intr-o zi faci 100-150 depinde cat joci dar 100 tot faci max level 250 ultimu skill costa 2b dar ii faci foarte repede uite aici is 2 serverre: cel cu 500 rata si cel cu 250 intra pala cu 500 si eu joc;) funda? http://netxcaifun.cabalbaguioxt.com/

| Aleksandru97 a răspuns:

Ai incercat metin2? E destul de bun dar bani faci foarte greu si de crescut nici nu mai zic. Mertia incercat.