| dynamik a întrebat:

Sall TPU

Spuneti-mi si mie un telefon cu android care sa mearga temple run 2 si subway surfers fara lag sa fie pana in 700 de lei

Fundaaa

7 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Allview P5 Mini.
Are Android 4 şi dacă nu merge, nici unul cu Android nu mergewinking Deşi mie nu-mi merg jocurile. Nici unul laughing
Baftă!

| dynamik explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Pai frate pe Samsung galaxy fit nu merge temple run 2.
tie iti merge pe Allview P5 Mini?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru dynamik):

Dacă temple run e joc, atunci nu. Dar eu ştiu că Android 4 e cel mai bun şi, deci, dacă nu merge pe el, nu merge pe nici unul cu Android. Dar acel Allview P5 Mini e foarte bun şi la un preţ accesibilwinking
PS: Nu trebuie să te enervezi aşa laughing

| dynamik explică (pentru 六兆年と一夜物語):

De unde ai cumparat telefonul?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru dynamik):

Altex.

| LastMimzy a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini 2 si imi merge temple run 2, chiar acum ma joclaughingcosta in jur de 670 de lei

| va2311paa a răspuns:

Si eu am Samsung galacy mini 2 si merge perfect.Eu l-am luat de la cosmote este 650 lei la liber si vreo 150lei cu abonament de 10 euro.Ti-l recomand daca nu ce zice de Samsung galaxy fame este cu 100euro la liber dar are un geam subtire adica daca il scapi se sparge in ultimul hal crede-ma il are un coleg de al meu. Funda?