| anonim_4396 a întrebat:

spuneti va rog ce faci cu AIDA64 Extreme Edition?
Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| DarkAngel007 a răspuns:

Un instrument puternic pentru diagnosticarea și testarea PC-ul, creat de o echipa de programator este cunoscut produs EVEREST, și este următoarea etapă a dezvoltării sale. Aceste programe oferă capabilități de overclocking și PC componente hardware de diagnosticare, testare de stres și senzori de monitorizare a temperaturii.Programul are un set unic de procesor teste, RAM, hard disk-uri și (inclusiv solid-state).

2 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Il folosesti

| NeimaginabilA a răspuns:

Este un CPU, un procesor, se pune pe placa de baza, are trebuii sa aiba un fan sau ceva de genu