| OrdinaryGirld a întrebat:

Stie cineva cu ce program pot sa fac si eu un Video ca aceasta http://www.youtube.com/watch?v=_T_V4WvLa3I&feature=relat ed. (Inafara de Windows Movie Maker)Dau funditaaa scuze de categorie:D

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar cu Windows Movie Maker nu poti sa-l faci!
Iti trebuie Sony Vegas Movie Studio HD Platinum v. 10 Full + alte cateva programe doar de efecte! SAU Photodex.ProShow.Gold - are multe efecte per poza.
Programe doar de efecte -> Particle Illusion, Photo Efects Studio, 3ds Max Studio 2012 si Adobe Photoshop Lightroom 3.5 Final
Bafta!