| YoYo a întrebat:

Stie cineva un program de filmat BINE DA BINE in metin 2.Am incercat cu cam studio dar filmeaza cam in lag. Unu bun care filmeaza bine in metin dar nu imi spuneti unu doar care poti sa filmezi la nimereala vreau unu care chiar filmeaza bine in metin.
Uitati de ex: http://www.youtube.com/watch?v=vXvJ2yLUPpc vedeti ce bine se vede daca stiti un program care filmeaaza bine ca acela cu care * a filmat in clipul de pe youtube plss spuneti-l
Multumesc. FUNDA NORMAL PAI CE NE FACEM

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Fraps, sau Hypercam

| TroubleCrew a răspuns:

Fraps Ar Fi cel mai bun iti recomand eu succes