| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a întrebat:

sunt la un cor si noi facem o melodie,, Polca fierarului" dar i-am uitat versurile stie undeva unde le pot gasi? daca da Fundabig grin

Ps: incepea asa: cand in zori s-aprinde rosu cerul suna al fierarului ilau...

Răspuns Câştigător
| Emmanuella00 a răspuns:

Stiu ca si eu tot pe asta il am si nu ii stiu versurile off. din ce judet esti tu poate suntem la acelasi cor eu sunt din olt si fac corul cu doamna Geanta daca e pun eu o intrebare si tu imi spui daca esti la acelasi cor.

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ explică (pentru Emmanuella00):

Da sunt tot acololaughing facem la nr 9

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ explică (pentru Emmanuella00):

La ce clasa esti tuhappy?

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ explică (pentru Emmanuella00):

Tu esti fata careia ii zice profa Ema sau careia ii zice Manubig grin?