| Deeiutss a întrebat:

Sall TPUcryingVa rog cititi totbig grineci am fost 4 luni cu un baiat de care mi-a placut de prima data cand l-am vazut.Sa implinit visul. Dupa 4 luni ne-am despartit. Apoi el s-a pus cu sora mea mai mica cu 2 ani waiting.Si mama, fiind de partea mea big grin(adica zicea:"Cum vine asta so lase pe una pentru cealalta?")si nu-i lasa sa fie impreuna.Deci sau desp si ei.Si acum ma face in toate felurile, de fata cu colegii. Aa da si imi stie si toate secretele. Aprp. mie mi-a placut de un baiat din cls care e cel mai bun prieten al lui I don't want to see...Ieri se enervase asa tare pe mine era si sa ma bata de fata cu niste colegi...Cum pot sai inchid gura?crying PS:fara "zil doamnei diriginte" sau "zile parintilor" sau directoarei.

Răspuns Câştigător
| EminEm_3099 a răspuns:

Da-i peste nas cu replici inteligente. Ceva genul: daca el itispune diferite lucruri urate tu ii zici foarte ingamfata "Stiu ca inca ma mai doresti, dar abtine-te te faci de rasul tuturor". Sau ceva de genul acesta, deoarece cand o sa vada ca nu ii merge sa isi bata joc de tine va inceta. Si daca divulga un anume secret mai jenant, fiind inteligenta poti sa-l faci amuzant sau foarte inteligent si ineresant si in plus si tu ai putea divulga anume secrete despre el, dar nu prea vrem sa cazi tu la piicioarele lui, pentru ca trebuie sa tii m inte un lucru: Daca te desparti de un baiat inseamna ca acesta nu te-a meritat cu adevarat. Stiu sigur ca acest lucru este in totalitate adevarat. Sper ca te-am ajutat. Te pupacesc. PA PA Sper sa reusesti :*:*:*:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Nu vei putea sa ii inchizi gura dintr-o data cel mai bine este sa il ignori si sa nu mai raspunzi provocarilor lui cu timpul el o sa se sature sa se ia de tine si tu sa nu il bagi in seama asta e cea mia buna solutie e un badaran nai ce sa le faci la astia
PS:da-mi si mie un vot aici te rog frumos
http://www.econcurs.info/concurent-alexutza003.html

| Lizzaaa a răspuns:

Incercati sa vorbiti civilizat. Cere.i niste explicatii pentru faptele sale si daca el nu vrea sa vb civilizat incearca tu sa.l calmezi nu va ciondaniti. Dintr.o conversatie va puteti rezolva problemele daca vorbiti cu calm si va intelegeti unul pe celalalt.happy Sper ca ti.am fost de ajutor >big grin