| vladdd16 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou dar nu ma decid intre :Nokia Lumia,Sony Ericsson Xperia si HCT. Puteci sa imi ziceti si mie care e mai bun (caracteristici), care e modelul cel mai nou de la fiecare si cam cat ar costa fiecare in parte.Dau funda si vot happy

Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

Salut.eu iti recomand xperia.htc iese din discutie ca e varza.nokia la fel, are ca sistem de operare windows phone(varza). ramane xperia care are 384 ram.procesor 1 ghz.camera 8 mp. face video 720p(hd) poze nu mai zic....memorie interna 1 gb...

2 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Sunt buna celelalte 2 dar HTC e naspa are o prietena si se opreste, incarca greu e naspa

| τττ a răspuns:

Nokia Lumia-1.329 RON - 2.099, 99 RON
Sony Ericsson Xperia - 1.049 RON - 1.614 RON
HCT - 1727, 00 LEI.
Eu zic sa alegi Sony Ericsson Xperia, am auzit ca are multe aplicatii si merge repede pe internet.
Numai bine.