| MaryusCobra a întrebat:

Vreau sa ma intalnesc cu o fata zilele astea, sta in berceni si cum eu stau in crangasi ma gandeam sa aleg un parc mai aproape de ea. din zona constantin brancoveanu. Si nu stiu unde ar fi mai bine. In Parcul Tineretului sau In Oraselul Copiilor? (stiu ca acolo e multa distractie si nu vin numai copii nu?). Dativa si voi cu parerea. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Poti sa te duci si in Parcul Carol, de vis-a-vis, dar in Parcul Tineretului ai oferte de distractie, ceea ce o poate incanta pe prietena ta.
Orienteaza-te in functie de cum este firea ei, mai vesela, sau mai linistita.

1 răspuns:
| MaryusCobra explică:

Cu siguranta in Tineretului. deja imi suna prostesc sa ma duc in oraselul copiilor. Vreau sa merg sa ma distrez cu ea. Imi place de ea si nu vreau sa dau cuba cu asfaltu (daca ma intelegi ce vreau sa zic). Sper sa iasa bine. Mersi de raspuns. Ai funda! big grin