| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreun Club al Copiilor in zona Crangasi? Am un fiu de aproape 9 ani si as vrea sa mearga sa faca si altceva in afara de a sta pe computer, stiu ca existau cursuri la care se inscriau copii si faceau aeromodelism, navomodelism etc.

1 răspuns:
| mihaela76 a răspuns:

www.paco.ro este site-ul unde poti gasi toate informatiile despre cursurile care te intereseaza. Aceste cursuri sunt gratuite si le recomand pentru profesionalismul celor care predau, Din pacate, stiu ca inscrierile la aceste cursuri se fac la inceputul anului scolar. Bafta.