| JeleUUU a întrebat:

Vreau sa`mi pun la Gta San Andreas toate misiunile complete...descarc folderul cu misiuni de pe google si dupa ce pun in My Document--Gta si pornesc jocul ma scoate din el? Din ce cauza?

2 răspunsuri:
| OodanteoO a răspuns:

Este din mai multe, dar cea mai probabila este placa video.Sau nai downloadat fisierul pe un site cu firusi ori nai downloadat san andreasul cum trebuie. Sper ca team lamurit cu motivele, sper ca stii cum sa remediezi.

| Mariusica123456789 a răspuns:

Sterge gta san andreas care il ai acum si instaleaza altul dar nu de pe acelasi site