| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Un status va rog frumos pentru fratele meu..care a decedat! sad

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

A muri inseamna a te muta intr-o stea. Octavian Paler

Murim cate putin in fiecare zi, trebuie sa ne obisnuim cu asta. Emile Zola

Moartea nu vine odata cu varsta, ci odata cu uitarea. Gabriel José García Márquez

| Prunela a răspuns:

Ce vrei sa faci? Sa faci pe mieluselul suferind pe care toti sa il menajeze? Fratele tau (nu ca l-as cunoaste) nu cred ca valoreaza doar un status retard

| Dariusuu a răspuns:

Sincere condoleante.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ce ai mai fumat de data asta?

| AnneHere a răspuns:

Fratele tau a murit si tu intri pe TPU sa ceri statusuri pentru decedarea sa...
Primul lucru la care te gandesti tu e internetul, mess`ul...
Fratele tau valoreaza mai mult decat un status de rahat, un id...
ORICUM SINCERE CONDOLEANTE!