| zapacel a întrebat:

Sall, vreau niste statusuri in limba araba, turca, limbi mai orientale in orice caz. vreau statusuri deosebite.PS: vreau daca se poate si traducerea. dau funda!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

te iubesc أحبك
http://dictionar-online.net/dictionar-roman-francez.html
schimbi tu acolo in loc de franceza sa fie araba si scrii ce vrei tu si el iti traduce

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

| Raghad a răspuns:

Assalamu aleykum!happy
daca mai iti trebuiesc statusurile alea iti zic eu cateva.

al hob wa salam=iubire si pace
Allah la yehremni menak=nici Allah nu ma poate tine departe de tine
habibi ya nour el ayn=iubirea mea, culoarea ochiilor mei.
ana roohi ma3ak=sufletul meu este cu tine
wana bin edaik-in bratele tale
Dawaya hawak w monaia lo2ak =tratamentul meu este iubirea ta si speranta mea este sa te intalnesc
Baftekrak winta naseene=eu imi voi aminti tot timpul de tine chiar daca tu m-ai uitat.

sper sa iti placa.
aleykum as salam w rahmat Allah w barakatu!:-)

| Cazacu_Mariana_1992 a răspuns:

Atunci cand intr-adevar contezi pentru cineva, acea persoana isi va face timp pentru tine mereu, fara minciuni, scuze si promisiuni.