| eprubetă a întrebat:

Puteti sa imi spuneti statusuri in alte limbi? [si traducerea]

1 răspuns:
| morena_7355 a răspuns:

Un sorriso non costa nulla (Italiana:un zambet nu costa nimic)...Always imitate the behavior of the winners when you los!(Engleza: intotdeauna sa imiti comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi)... Fuimos juntos antes, en otros tiempos, hemos luchado dragones, y fueron arrancadas de sus respectivos armamentos sigue prevaleciendo nuestro amor.(Spaniola:am fost impreuna si inainte,in alta viata, ne-am luptat cu dragonii, am fost smulsii unul din bratele celuilalt, dar dragostea noastra a invins.