| ÏwīłłĆøłøŕÝøůŕŁıfə a întrebat:

Sall vreau sa instalez whatsapp si nu merge, acum 3 luni l-am instalat in 3 secunde si l-am sters acum 2 saptamani, acum il vreau inapoi, cand dau sa se instaleze se descarca eztrem de greu pana la faza aceea cand intra pe desktop, atunci da eroare crying help me, am mare nevoie, setari din fabrica nu vreau sa dau pt ca pierd tot, Funda

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poate are ceva aplicatia ca recent s-a facut un update la ea. Alt program/joc merge?