| TheGrooveStreet a întrebat:

Nu pot sa instalez javathinking, am sters java cel vechi insa acum totusi imi spune ca java e instalat si ca nu poate sa instaleze din noustraight face, pls help. Am nevoie mare de java.

4 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Pai daca iti spune ca e instalat, inseamna ca asa e.

| omide a răspuns:

Intra pe http://downlaod.rnt.ro/Multimedia.php si cauta programul CCleaner
asta te va ajuta sa dezinstalezi complet Java si sa pui ultima versiune
care o gasesti pe aceeasi pagina

| BiancaPitic a răspuns:

Pai nu cred ca l-ai sters de tot. Ca sa il stergi de tot inta la Start, Control panel(Panou de control), si o sa ai o lista de mai multe programe. Acolo cauti Java si ii dai delete. Si gata. Iti poti instala in voie Java-ul nouwinking. Sper ca te-am ajutat >:d

| ygr3ku a răspuns:

Re-dezinstaleaza-l, da-tu in restart la computer si reinstaleaza... ar trebui sa mearga. Daca nu, schimba browserul sau reinstaleaza-l. Inca ceva: poti avea virusi/trojeni prin comp care sa nu te lase sa il instalezi.