| andreutza99 a întrebat:

Sall! Vreau si eu statusuri dar fara prostii! mersi! funda+vot la restul

Răspuns Câştigător
| Byuska a răspuns:

El pleaca,culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters

Ma prind de mana ta,te aduc in lumea mea love struck

Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri

Trec toate,asa se spune,insa nimic nu trece fara sa lase urme

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Am vrut sa uit tot ce a durut,sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva,alta sunt acum,si alta e viata mea

E de ajuns sa am incredere in mine . In ce pot sa fac ca sa fie bine .Poate intr-o zi iti vei aminti . Ca am avut grija de tine,macar o zi .

Tell me where is the love.Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes

All this time in love with you was cry

E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face

Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu

Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s'a intamplat love struck

Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima,pe care nu le poti pronunta;(

Impartim aceleasi ganduri,dar nu si aceleasi vise happy

Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios

Desi traim si luptam impreuna,fiecare moare singur

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!

Mereu cu zambetul pe buze . Nu se streseaza .Nu prea o intereseaza ce urmeaza

Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.

E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu !

Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine

Si chiar iti multumesc . Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc !

Eu raman cu amintirea ta,iar tu cu zambetul meu

Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde

Nu stii,te-nvatam. Nu vrei, te obligam smug

Daca tot te schimbi,schimba`te cum erai la inceput !

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu
macar ca sunt greselile mele

Iubesc oamenii incepand cu mine love struck

Nimic nu se uita ! Totul se simte !

Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze

Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt.hee hee sincer.te-as iubi si eu din cand in cand

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Prefa-te ca esti trist si…. bucura-te de viata !

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim !

Nu conteaza cât ai, ci cu cine împarti

Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa

Vreau sa ne fie bine,dar simt ca nu te mai pot tine langa mine

Iubim fara sa stim ce e iubirea,iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim

Let me feel your love

Aici sunt si voi ramane numai pentru tine

Si ma intreb,de ce nu au niciun rost regretele sad

Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva

Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri

E doar o fata normala, sunt zile in care parul nu`i sta bine, zile in care poate se comporta banal, dar cele mai multe zile sunt cele in care arata extraordinar batting eyelashes

Zambesc pentru momentele frumoase,zambesc pentru ca iubesc, zambesc pentru cei ce imi ofera un alt zambet!

Dor te tot ce am pierdut ! Dor de clipele frumoase ! Atat de dor imi e de trecut !

Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.

Nu`i nimic.Te iubesc !

If you cry,I`ll be fine

Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?raised eyebrows

Ai o lume a ta . Caut`o . Eu am gasit`o

Dincolo de orice.e sperantza

I love the way you smile

I want to be a part of something I don`t know

Ramai aici.Nu ma intreba ce simt

I care about you.I care about me,no more worry.Yes,i`m able to be free

Hei tu ce iti doresti,de ce imi zambesti cand te uiti la mine?

Stii ce e frumos?nici macar nu stiu daca am vorbit serios

In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine

Vreau sa ne fie bine,dar simt ca nu te pot tine langa mine

Spun tot ce`mi da prin cap,chiar si cand ai vrea sa tac

I'm very sorry for not saying " i love you"

Decat sa spun ceva gresit,mai bine nu mai spun nimic

Your love is for free !

I`ve got love and many reason to love

Ia cu tine numai slipu` hai sa numaram nisipu`

Si spune`mi .ma iubesti mai mult ca ieri?

Tacerea a raspuns in locul tau straight face

Alearga`mi in minte si rataceste`te in suflet

Nu sunt singura in ploaie si vant,am cei mai buni prieteni de pe pamant !

I need you here with me. Cause music makes me free love struck

Totul pare absurd si la fel sad

Iubesc din nou,zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy

Nu o lasa sa plece,tu o iubesti si ea te iubeste love struck

Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck

Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand ne-am cunoscut.Si inca alte cuvinte care imi intra-n minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud

Like fire and rain,you can drive me insane !

Te iubesc.Incerc sa te uit,e greu !

Zeci de gesturi,mii de vorbe.Orice ai face vei ramane in sufletul meu

Suferi?Nu`mi pasaoh go on

Învaţă şi din greşelile altora,căci nu vei avea timp să le faci tu pe toate happy

I need you on and on and on in my life happy

If you love somebody, let them go .If they come back, they were always yours. If they don't , they never were

You are my sun where there`s no light Make it rise, alright smug

Pump it up,you can’t stop ‘Cause it feels like an overdose smug

Tu esti armonia versului ce-l cant.Si nu te-as schimba nici cand.

Viata fara dragoste, an fara vara

To love someone is to see a miracle invisible to others .

Let the sunrise straight into your eyes love struck

I can take you high love struck

Uite că pot şi fără tine !

I'm lovin' it !

O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt

Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat . Iar eu voi raspunde ,tu m`ai provocat!

Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarielove struck

Urat,da` bun rau love struck

Si cu toate astea.tu stii cel mai bine ca orice ar face,tot la tine vine

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite-o dupa putin timp : zambeste si e dulce.

Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, eu fac tot filmul. batting eyelashes

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat .straight face

Chiar nu e treaba ta!

In sufletul ei te iubea,dar nu iti spunea.

Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?raised eyebrows

Because your love is my drug love struck

Nu cred in povesti,dar cred cand imi spui ca ma iubesti

Prea multe certuri prostesti.M`am saturat sa te crezi ceea ce nu esti !

Acum stiu.Tot ce e frumos repede trece !straight face

Vreau sa te vad din nou cu zambetul pe buze.nu vreau sa am ultimul cuvant.vreau doar sa`mi cer scuze sad

Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum.am suferit prea mult ca sa te iert si acum oh go on

Prietenia e un ocean ce multi ar vrea sa`l treaca.dar pana la malul celalalt,multi se ineaca straight face

Are o aura ce te atrage.Stie ca o placi si de aia nu te lasa in pace smug

Viata-i doar un text.Morala e aceeasi, o stii.Fa`o pana la capat.Maine nu stii ce va fi smug

Ma intreb daca o sa regreti ceva tot ce n`ai facut sa ma poti pastra?raised eyebrows

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata.E un sentiment ce incepe sa`mi placa smug

E special ce se intampla cu noi.Avem si soare,dar avem si ploi love struck

Te voi iubi chiar si in aceasta lume nebuna ! big hug

O vrei asa cum este ea.Esti norocos ca e a ta!

Zi de zi,pas cu pas,te gandesti ca si el te iubeste si tu il iubesti

Nu te-as schimba pe nimic,esti numai bun de iubit love struck

Inca te uiti la poze de mult facute.Si realizezi ca sunt doar amintiri pierdute oh go on

Mai tii minte cand visam si desenam "i love you" pe trotuar?day dreaming

You are the only,the only one love struck

Hai tipa cu toata puterea ta " te iubesc coaiee.esti viata mea " love struck

Nu am nevoie de prieteni falsi.Detest sa tin langa mine numai oameni lasi ! straight face

Zambeste,maine poate fi mai rau

Stii bine ca o porti in inima ta.Sunt mai multe ele,dar e o singura EA love struck

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula,ci punct love struck

Te iubesc cum nimeni,nimeni nu ar putea love struck

Hai sa mintim ca e perfect happy

Cand vei suferi,langa tine voi fi love struck

Adu`ti aminte.Stii bine.am fost mereu alaturi de tine

De ce nu simt ploaia?Pentru ca tu esti umbrela mea love struck

I wanna see how you lose control

Pentru ca meriti love struck

Have fun baby :*

A trecut prea mult timp.Numai stiu sa spun ce simt straight face

It's getting to be an obsession.

It`s magic love struck

E bine sa avem grija de ceea ce luam cu noi din viata.

Si stii ca niciodata nu o sa fie cum a fost.Si multe lucruri acum nu mai au rost straight face

In viata mea doar ai fost.Sa mai fii. n`are rost oh go on

Sincer.nu mai vreau sa stiu nimic.Vezi-ti de drum si fii fericit happy

You found somebody who does it better than he can

I said is too late to apologize,is too late sad

Tell me why does hurt so bad

I think I`m in love with you baby love struck

You drive me crazy

Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita oh go on

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc love struck

Impreuna vom zbura,tu ma inveti ce-i dragostea

I wanna be loved to you batting eyelashes

Nu lupta pentru cineva care nu iti da motive sa o faci happy

I think I fall in love day dreaming

I give you my love.

Si poti sa`mi iei ce vrei,cand am langa mine toti prietenii mei happy

Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul

Simt nevoia sa iti amintesc : te iubesc !

You used to call me,just to say "i love you baby " love struck

Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor !

You're perfect, yes it's true,but without me you're only you

Daca as putea i-as da parte din mine, vreau sa o vad zambind urland de fericire

Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti,nu ai mai avea pentru ce sa lupti,sa speri si sa iubesti

Eu merit sa stiu adevarul si nu doar ce-ti este mai simplu sa-mi spui.

3 răspunsuri:
| delete8 a răspuns:

Te iubesc cu fiecare clipa tot mai mult da-mi funda

| deea_6411 a răspuns:

Tu mai tinut de mana eu te-am tinut de fraier