| anonim_4396 a întrebat:

Salllll TPU! Intrati pe CristalMt2 cel mai tare metin, va da lvl 127 aveti arme legendare la magazin, iar la eventuri va da arme care nu se prea gasesc, gm-i sunt foarte de treaba si stau mereu onj pe server, iar daca aduceti 15 playeri aveti gm garantat love struck intrati pe CristalMt2 care nu stie cum sa ia sau sa-si faca cont uitati id-u meu alex_mess98

Răspuns Câştigător
| Cartita a răspuns:

Ce are ma?

A spus si iel ce metin ii place si-a vrut sa impartaseasca asta cu noi
cei de pe TPU!

1 răspuns:
| DoCVD a răspuns:

Coplile asta nu e site sa-ti faci reclama!