| xXx_6966 a întrebat:

Sallut! ajutati-ma va rog.eu sunt rocker.ma imbrac doar in negru.toti din clasa ma stimeaza da 2 persoane nu ma stimeaza.acele 2 persoane sunt gopnishi. ajutati-ma varof. ce ati face voi daca ati avea un gopnic in clasa?

2 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Tii sa fii placut de toata lumea? nu cont ca aia nu te stimeaza, nu trebuie toti sa o faca... ignora-i

| dumy25 a răspuns:

Foarte frumos din partea ta că ești rocker. Încearcă pe cât posibil să-i ignori pe amândoi, deoarece nu merită să te consumi din cauza acestor persoane, nu valorează 2 bani.