| fantasy01 a întrebat:

Sallut TPU. Nu stiti un program de vizualizat filme, ceva ca Bs Player? Dar sa fie usor de instalat si sa imi dati daca puteti linkul de unde sa il descarc si pasi. Am nevoie urgent. Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| Euadytzu a răspuns:

Poi o idee ar fi gom player citeste foarte multe formate si e foarte bun incepand de la 3gp pana la cele mai putin cunoscute formate.Sau alta idee ar fi vlc media player de asemenea e foarte bun:* bafta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

SMPlayer. Il folosesc de cativa ani si e foarte bun. Are o gramada de codecuri incluse. Are si o varianta in limba romana daca ti-e greu.