| IancuC99 a întrebat:

Sallut TPU! Va rog sa imi faceti si mie un top cu topul aplicatiilor si jocurilor gratuite pentru Android 2.3 si de unde as putea sa le iau! Dau funda...

2 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Http://www.gamespot.com/android/games.html?games=popular
Le iei de pe Android market cu telefonul tau sau de pe http://market.android.com

| ELena30 a răspuns:

Le iei din Market android. Sigur ai aplicatia pe telofon din moment ce ai sistem de operare android. Intri in market si dai la topul aplicatiilor gratuite, apoi la jocuri. O sa gasesti tot ce vrei acolo. Daca nu gasesti spune mi si ti voi trimite eu topurile happy