| anonim_4396 a întrebat:

Sallut TPU! Vreau sa ma fac gamer youtuber si am planuit cu parintii mei de vreo 2 sapt sa imi cumpar 2 monitoare si o unitate centrala i9-9900. Insa azi s-a sucit totul din cauza ca mama se uita pe GPS si i-a disparut acea sageata de pe ecran... Si m-a intrebat ce s-a intamplat. Mi s-a parut ceva banal si i-am spus ca se apasa pe rencetrati. Apoi a inveput sa imi zica ca nu am respect, ca numai pe tel stau, ca mereu critic, nu mai primesc nimic.Ummm... Ce ma fac? Ei ma critica pe mine, dar niciodata nu s-au uitat la ei insusi.sad

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Esti doar o rasfata, mai termin-o cu prostiile.

| Anuket a răspuns:

Las-o ușor și nu-i mai face să simtă că-i consideri proști pentru că ei prind mai greu. Ei nu au avut timp să stea să vadă tot ce face un GPS/altceva.