| panteraROZ a întrebat:

Sallz! Aceasta este o intrebare adresata fetelor pasionate de asa zisele "bratari de prietenie"... Ce modele stiti sa faceti? As vrea si cateva videoclipuri, sunt mai folositoare. Cel mai bun raspuns primiste

Răspuns Câştigător
| xMoonlight a răspuns:

Buna! Cel mai bun site care sa te invete cum sa faci bratari handmade este : http://www.friendship-bracelets.net/ Sunt de toate felurile doar sa le stii face.Si o alta modalitate este : www.youtube.com, restul nu sunt asa de bune :) Succes si spor la treaba! :* Bye

1 răspuns:
| Icecream15 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mV48xXdoWAY&feature=related
sunt frumoase. uitate si tu pe youtube ca mai sunt multe tutoriale :D Sper ac te-am ajutat :P