| adytzusiatat a întrebat:

Sallz big grin /Am si eu o problema, acum o saptamana am dus pcu la reparat ca se stricase, si cand l-am adus, nu se audea la fel, se audea mai incet, ma refer la melodii, la tot.Am scos boxele si am bagat castile da dejaba, si mai incet, am crezut sai de la boxe, da sad >Daca stiti ce are imi ziceti si va dau 2 fundatongue

1 răspuns:
| Genius8 a răspuns:

E spl. asa era si al meu. daca stii cum se face restabilire sistem fa-o. daca nu iti zic eu. dai start, apoi programe, apoi accesorii si system tools si apoi restabilire sistem. si apoi dai restabilire la o ora anterioara si srii de ex. fbun. apoi restabilire sistem. fundita?