| daryusborodi a întrebat:

Salut,am o problema cu sunetul la calculator.Conectez boxele la el si nu se aude nimic, apoi am scos boxele si am bagat castile si nici asa n am rezolvat nimic.Care ar putea sa fie problema?

2 răspunsuri:
| Romb3r a răspuns:

Fie n-ai driverul audio instalat, fie ti s-a ars placa de sunet.

| tractorisul a răspuns:

Salut, i-ati Hiren's Boot si PowerISO, ca sa montezi hiren-ul ca CD virtual ca sa vezi daca ai driver-ul instalat bine sau e stricata placa de sunet