| vampir_5190 a întrebat:

Sallz :*...imi da`ti si mie ideei cum sa ma imbrac la balul bobocilor?batting eyelashes ca st cam nehotarata thinking

Răspuns Câştigător
| madalina2293 a răspuns:

Ai vreo tema la bal? poti sa iti dai comanda de rokii pe starshiners.ro
acolo ai cate rochitze vrei pentru balul bobocilor. Eu sunt a 12-a si cam stiu ce asteapta toti de la boboci si cum ii asteapta sa fie imbracati. happy
ceva scurt sexi si in acelasi timp cu bun simtz tongue

4 răspunsuri:
| Lucix a răspuns:

La proba aceea cu imbracaminte de "seara" si vals:X. Ceva enegantwinking. Si la prima proba cand defilati prima oara cu tinuta casual ce vrei tu dar sa fie tare de totwinking dar sa nu fie ceva prea incarcat sa ai 1000 de bratari si din astea cum te-ai imbraca tu pe strada intr-o zi obisnuita, bine aici mult mai belea trebuie sa iei locul 1.Am incredere in tine.Succes:*