| KissPisy99 a întrebat:

Sallz TPU...am 12 ani, 50 kg si as vrea sa imi spuneti cele mai bune agentii de modeling ...eu sunt din Galati (poate va ajuta si acest lucru)Ms multlaughing

Răspuns Câştigător
| liiifeiispiiink a răspuns:

Nu te increde in agentiile de modelling din galati...iti iau banii pentru un an si apoi nu te cheama deloc la nici o reclama sau prezentare ceva...nimic. i s-a intamplat asta unei prietene cu toate ca este asa de frumoasa incat iti vine sa o mananci:-x

1 răspuns:
| Khanikua a răspuns:

thinking era kv cu everest nu stiu cum. da vezi ca ei o sa iti zica ca e grats da o sa te puna sa faci un kontrakt de 20 de mil...