| dary a întrebat:

Sallz. vreau si eu niste idei despre cum sa ma imbrac la sfarsitul anului la premiere.sunt intr'a saptea. am o rochita galbena, sandale rosii, bluze care se pun la colantii si blugii negri.mc pentru raspunsuri!

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Rochita galbena cu sandale rosii nu merge deloc!
La rochita galbena sa iti iei niste sandale/pantofi albi, galbeni sau negrii, asta daca optezi pentru rochita galbena.
Daca optezi pentru sandalele rosii, iti recomand o rochita alba sau rosie, desi merge si negru, asta daca ai accesorii asortate.
Poti purta rochita galbena cu sandalele rosii, dar la rochita galbena sau ai o funda, sau o curea rosie... sau o cordeluta rosie, cercei rosii sau galbeni. Fiecare culoare sa aiba o pereche.

| Daria a răspuns:

Sincera nu cred ca prea merg acele sandale rosii cu rochita galbena. Ia-ti un altfel de sandale sau poate chiar balerini, sunt mai la moda.In rest combinatia blugi-rochie e foarte cool. Fundita?
:*

| Pupily92 a răspuns:

Daca ai vreo bluza rosie(tricou sau maieu care se iau la colanti), ai putea sa iti iei bluza, colantii(sau blugii negri) si sandalele(sau opincute, ceva negru sau rosu). daca nu ai altceva rosu de luat in picioare, poti sa-ti iei o cordeluta (sau esarfa) sau o gentuta rosie.

| happyorsad a răspuns:

Daria are dreptate, nu merg acele sandale cu rochita galbenaworried

| LilysdaS a răspuns:

Blugi negri, balerini, tricou(larg sau stramt), cu bolero sau fara

| Sweet_6109 a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei o camasa alba la blugi negri +pantofi sau rochia galbena...eu am avut in a 7a o rochie rosie cu negru.