| Dezaxat a întrebat:

Saloane de tatuat din Bucuresti cu oameni competenti in a face un portret? De preferat din propria experienta, nu din pozele expuse pe site-urile lor.

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Http://famoustattoo.ro/
nu-ti zic din propria experienta, ca nu am fost aici, dar Uzzi si-a facut un tatuaj pe tot spatele la ei.
stiu si eu ca un portret necesita multa atentie, e cel mai greu, dar tipul le face foarte bine dupa cum vezi in poze.

| sheicu a răspuns:

Eu mi-am facut un tatuaj la salonul asta tot recomandat de un prieten, ce e drept au un pret mai ridicat dar calitatea este pe masura, isi face orice banutz.
http://www.tatuaj.ro/