| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Salouth, TPU! De ziua mea o sa ma lase parintii sa aleg dintre tableta si Samsung Galaxy S 2 si nu stiu ce sa aleg, deoarece pe tableta am aplicatiile pe care le pot avea si pe Samsung, iar pe Samsung pot sa si vorbesc dar am si aplicatiile tabletei. Eu cred ca cel mai bine ar fi sa imi iau telefonul. Voi ce credeti? Funda pentru. cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MonterDoc a răspuns:

Telefonul clar! ..ai mai multe chestii pe el (nu te plictisesc cu chestii tehnice). + ca : e mai rezistent. il poti lua cu tine pestetot. are camera foto mai buna. mai multe aplicatii.+ multe altee chestii... :d

1 răspuns:
| AdamLevine a răspuns:

Depinde ce tableta pentru ca exista tableta si la 400 RON. Daca e Ipad cu siguranta e mult mai bine, ai mai multe avantaje