| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Salouth, TPU! De ziua mea o sa ma lase parintii sa aleg dintre tableta si Samsung Galaxy S 2 si nu stiu ce sa ale, deoarecepe tableta am aplicatiile pe care le pot avea si pe Samsung, iar pe Samsung pot sa si vorbesc dar am si aplicatiile tabletei. Eu cred ca cel mai bine ar fi sa imi iau telefonul. Voi ce credeti? Funda pentru. cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

happyeu cred ca telefonul ti.ar fi mai folositor decat o tableta

| AnamariaSiAtatFacarilor explică (pentru BroascaCuElice):

Si eu la fel, nu de asta dar telefonul are aproape o marime la fel ca a tabletei, ei bine nici chiar asa dar e tab in miiniatura. si ap tab. ului poti sa le ai si pe tel si pe tel mai poti vbi

8 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Eu as alege tableta big grin

| XDeiutzaX a răspuns:

Eu as alege tableta.Este mai usor si buna de ffolosit! Alege ce-ti cere inima! Asta e doar parerea mea

| AnamariaSiAtatFacarilor explică (pentru XDeiutzaX):

Eu mai am si un Nokia e71 si mai smecher ar fi un Samsung... deci daca nu mai rasp nimeni cred ca o sa aleg telefonul sorry...

| XDeiutzaX a răspuns (pentru AnamariaSiAtatFacarilor):

Nu-i nimic.

| AndreeaBz a răspuns:

Eu zic sa-ti iei ce vrei mai mult adica telefonul si sa strangi bani sau de craciun cealalta. Nu trebuie sa-ti spuna altcineva ce sa-ti iei si dupa sa regreti ca nu ai ales ceea ce-ti doreai tu, este alegerea ta.

| AnamariaSiAtatFacarilor explică (pentru AndreeaBz):

Mai vedem, mai las pana dimineata sa vad cine mai raspunde si dupa aia ma hotarasc. mrci oricum pentru idee

| AndreeaBz a răspuns (pentru AnamariaSiAtatFacarilor):

N-ai pentru cehappy