| Onica7 a întrebat:

Salu am comadat un telefon Samsung galaxy s duos 7582 de pe eMAG, l am comandat negru si in pozele de acolo arata negru si gri pe margini si am primit unul negru spre albastrui asa trebuie sa fie sau cum daca nu il trimit inapoi ( dau funda )?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Ei nu sunt responsabili din câte ştiu pentru chestii d-astea. Adică am văzut că scrie că culorile nu sunt uneori exact ca-n poză din cauza culorilor monitorului tău. Sună la ei şi spune-le că vrei să-l returnezi şi acolo te v-a sfătui operatorul ce să faci.
Baftă.