| Chris_Daju_1990 a întrebat:

Salu,as vrea a scriu o carte in care este vorba de un baiat care este un scutier al unui cavaler, iar sa zicem ca, cavalerul moare iar scutierul ii ia locul dar lumea lui era dominata de catre 7 lorzi ai haosului si un stapan al lor si baiatul sa porneasca in aventura de a scapa lumea lui, iar prietenii lui se ofera sa-l ajute ce ziceti? Putin cam prea folosita, originala sau ciudata?

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Ai tot dreptul din lume să scrii ce carte vrei, iar noi nu suntem în măsură să judecăm. Însă te-aș sfătui să mai lucrezi la exprimare, cu greu am înțeles întrebarea.