| alexsefu a întrebat:

Salu as vrea sa stiu si eu cum faci un client de metin sa ii pun ce nume vreau eu va rog ajutati-ma la id bling_bling_bling1 sau lasati mesaj aici pe site dau GA pe sv sau fundita happy

1 răspuns:
| BogdanFnky a răspuns:

E server pe Hamachi? Am un coleg a facut un server se numea: Mt2 Adventure, iar pe urma l-a numit Metinel.clientul de la Metinel a fost unul reusit! de ex: aura era cu rosu si o facea cum face sura, iar la sura pe arme magice facea cala razboinic, kingul era negru.etc.Bun daca ai nevoie de el poti baga id:body_berceni14.ne intelegem noi.