| DAHAKA31 a întrebat:

Salu toti de TPU as dori si eu un site de unde pot lua aplicati android market gen pentru gps si alte aplicati andoird pentru samsung galaxy mini va rog muult scuze pentru categorie dar aici se raspunde repede dau fundita pentru un raspuns bun cu un site va ro g mmmuult multumesc anticipat

1 răspuns:
| ntzntz a răspuns:

De aici iti poti lua diferite programe : http://www.ipmart-forum.com/forum.php
Iti faci un cont si poti downloada ce ai nevoie. Cam toate sunt full nu ca pe android market. Inainte de toate astea trebuie sa ai telefonul rootat. Asta poti cauta pe internet cum poti sa faci asta.
Bafta