| Adicutzu a întrebat:

Salu TPU... As putea sa pun in greutate 4-5 kg daca am aproximativ meniul acesta zilnic? (De dimineata: 2 cornuri cu branza de vaca si cu stafide, si un corn cu ciocolata; La pranz: 1-2 portii mazare scazuta + doua oua prajite, si 3 clatite groase; La cina: salata orientala de cartofi (o farfurie mare) si o felie de paine cu pate si ceai). Si cam in cat timp as putea lua greutatea dorita? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Nu conteaza ce mananci, conteaza cat manancitongue.Tu asa mananci mereu sau ti-ai propus asta de cateva zile? daca mananci mereu asa nu prea cred ca o sa te ingrasi, pentru ca se observa. daca ai incept sa mananci de curand asa ai putea sa pui acele 4-5 kg pe tinetongue.Eu asa ziswinking.Si eu cred ca mananci km multtongue.Sincer eu n`as putea sa mananc atattongue.Eu mananc putin si ma ingraslaughing)tongue.
sper ca te-am ajutat:*. Fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Adicutzu explică:

Mersibig grin De 2 zile am inceput sa mananc asabig grin