| Joker1958 a întrebat:

1Cum pot sa fac la cs 1.6 sa fiu eu si mai multi boti adica sa nu se echilibreze echipele? De ex: eu impotriva a 10 boti.
2Cum pot pune botii pe alt nivel de dificultate? Stiu ca erau unele feluri de cs unde cand iti alegeai harta iti alegeai cati boti sa fie si ce dificultate sa aiba, dar la mine nu apare. Funda

2 răspunsuri:
| gabone343 a răspuns:

Sall baga id meu bonciu.gabriel siti explic eubig grin! funda te rog

| SoSoR a răspuns:

Sall.intra in cs dai pe o mapa dai h si iti apare fereastra aia daca tii in romana dai unde scrie booti si acolo scrie daca vrei sa bagi un boot la tero iti da acolo... baga un bot la t baga un bot la ct. si dupa mai in jos iti da adauga 5 booti adauga 15 booti adauga 20 booti etc. funda?/