| FlowRewRow a întrebat:

Salut,am o mica mare problema, cine ma va ajuta va primi funda...
1Cum fac sa am idei noi pentru piesele mele hip hop
2cum fac sa aiba ritm
3cum fac sa rimeze?

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

1: cauta ce te inspira..vezi ce te ajuta..relaxare,agitatie,nervi,ebrietate..vezi o stare care te ajuta, un peisaj, o imagine auditiva orice.
2: ritmu la fel ca si inspiratia dupa ce te inspiri de versuri incearca si vezi cum ar suna pe un beat cauta pe google vezi ce still se potriveste incerci si tu sa faci ceva la fel
3: pe beat-ul ales incerci sa legi cuvintele cap la cap sa iasa rima

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Bulbucel a răspuns:

Salut, produc muzica diferite instrumentale, melodii trap, edm...
Ai vrea sa colaboram, daca da lasa-mi o adresa de Facebook unde te pot contacta mi-ar face placere.

Răspuns utilizator avertizat