| AlinAlin1212 a întrebat:

Salut! A 2 a zi dupa ce i-a trecut stopul iubitei mele am facut sex neprotejat si nu mi-am dat drumu in ea, sunt sanse sa ramana insarcinata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu nu sunt sanse de sarcina, dar nu stim nimic despre ciclul fetei asteia, putand fi unul scurt si neregulat, la care perioada fertila sa inceapa oricand.

Dar nu ai gasit sa imprumuti 2 lei nicaieri, pentru un prezervativ? De ce riscati atata?

| Miruna333 a răspuns:

Da, mici, dar exista. Folositi protectie pentru a evita orice eveniment de genul. Iar protectie nu inseamna numai prezervativ