| Jorgibusn029 a întrebat:

Buna, daca eu am ejaculat pe vaginul iubitei mele oare sunt sanșe ca ea sa ramana însarcinata?
Nu a fost cu penetrare?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vaginul este ăla unde introduci penisul, adica o penetrezi, nu este la exterior.

| haileewatson a răspuns:

Inca un motiv pentru care e nevoie de educatie sexuala in scoli

| Catalin77945 a răspuns:

Vorba aia, sanse mici exista daca s-a scurs in interior

| Oanaoni a răspuns:

Dacă nu a fost cu penetrare cum a fost? Dacă nu e la ovulației și nu ai ejaculat nu are cum

| Jorgibusn029 explică (pentru Oanaoni):

Era la ovulatie dar ea fiind dezbracata ca asa doarme ea am stat deasupa ei si am ejaculat pe vaginul ei crezi ca poate ramane insarcinata daca nu a fost la ovulatie

| Mar1cika a răspuns:

Nu