| mafiot1 a întrebat:

Salut a incercat cineva charlie charlie challenge? este adevarat sau este o facatura?

6 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Nu face prostia sa incerci asta! asa il invoci pe diavol! mi se pare ca unii oameni chiar au murit din cauza acestei provocari!

| BogdanDediu a răspuns:

Am incercat si nu e adevarat! Te asigur eu!

| maraciucaeviata420 a răspuns:

E o facatura, pur si simplu cand zici charlie charlie esti aicia bla bla bla, tu sufli cand vorbesti si creioanele se misca ai inteles?

| EssTerra01 a răspuns:

O facatura =]]
persoanele isi bat joc de tine spunandu-ti ca merge si bla bla.
de exemplu la mine in clasa un baiat a incercat si din asta s-a dedus ca e prost si vorbeste cu o foaie si 2 creioane/culori...
e o prostie si cel/cea care a inventat si-a batut joc ca sa para cei ce incearca nebuni.
Dupa ce incerci esti descris un nebun ce vorbeste cu o foaie si creioane.
Funda? puppy dog eyes

| All_Alex_1999 a răspuns:

Facatura. Poate undeva in Mexic, deoarece este o fantoma mexicana, poate doar acolo este adevarat. Dar aici copii sufla in creion, iar el se misca, atata tot.

| Crish865 a răspuns:

Facatura, camera e pusa pe foaie cu creioane si cineva din spate persoana care e in video si nu se vede sufla